Warning: Creating default object from empty value in /home/platne/serwer87353/public_html/wp-content/plugins/canteen-essential/inc/framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Serwis, remont, naprawa i przegląd kruszarek | Maszyn górniczych

Serwis

Serwis i naprawa urządzeń specjalistycznych

Nasi pracownicy zajmują się usuwaniem nagłych, niewielkich usterek oraz przeglądami okresowymi na terenie całego kraju. Natomiast w siedzibie naszej firmy, w miejscowości Łazy, gdzie znajduje się dobrze wyposażony warsztat, odbywają się poważne naprawy np. remont kruszarek. Pracownicy serwisu poza usuwaniem nagłych awarii, wykonują również remont kruszarek, sprawiając, że mogą one działać przez kolejne, długie lata. Realizujemy naprawy w ramach gwarancji oraz serwis pogwarancyjny. Warto pamiętać o prawidłowej konserwacji urządzeń, która obejmuje np. wymianę zużytych części, aby ich praca była jak najmniej awaryjna i dawała najlepsze efekty.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!​

AS-LAB SERWIS 
Andrzej Sotwin
32-765 Rzezawa, Łazy 32

Tel.: +48 500 515 610
Mail: aslab.bochnia@gmail.com

Serwis maszyn to jedna z wielu usług którymi zajmuje się As-Lab.

Serwis

Serwis i naprawa kruszarek laboratoryjnych

Prawidłowa konserwacja oraz naprawa maszyn jest gwarancją ich dalszego bezpiecznego i bezawaryjnego działania. O ile serwis ogólnodostępnych sprzętów, czy pojazdów nie jest większym problemem, ze względu na mnogość firm, które się tym zajmują, to naprawy kruszarek, serwis maszyn górniczych i serwis przesiewaczy nie jest już tak łatwo dostępny. Ważne, aby serwis przeprowadzany był przez profesjonalistów, co zapewni sprawne usunięcie awarii. Nasza firma AS – LAB Serwis zatrudnia pracowników, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie serwisu i naprawy kruszarek oraz innych urządzeń różnego typu, takich jak:

Oferujemy pełen zakres prac serwisowych, które obejmują: przeglądy okresowe, bieżące usuwanie awarii, pełne remonty maszyn oraz ich konserwację.

IMG_20190425_094542
Laboratoryjna kruszarka szczękowa
IMG_20200827_143715
Laboratoryjna kruszarka walcowa
IMG_20200214_085911
Laboratoryjny młyn kulkowy

Serwis

Wysoka jakość napraw

Zarówno do produkcji maszyn, jak i do ich serwisu, używamy jedynie części najwyższej jakości, co sprawia, że odznaczają się one wysoką trwałością. Prawidłowa naprawa i serwis kruszarek oraz innych urządzeń w połączeniu z zastosowaniem dobrych komponentów, gwarantują bezproblemowe, dalsze działanie urządzeń. Dodatkowo regularny serwis oraz przeglądy okresowe umożliwiają uniknięcie poważniejszych awarii, a to z kolei przekłada się na realne oszczędności. Zadowoleni klienci, którzy od lat korzystają z naszych usług serwisowych są najlepszą rekomendacją i świadectwem dla wysokiej jakości przeprowadzanych napraw.

Masz pytania odnośnie naszej oferty?

Skontaktuj się z nami!

Serwis

Wykwalifikowani pracownicy

Serwis firmy AS – LAB złożony jest z doświadczonych pracowników, którzy charakteryzują się wieloletnim doświadczeniem w zakresie stosowanych napraw oraz szeroką wiedzą niezbędną do pełnej obsługi serwisowej. To pozwala na szybkie zdiagnozowanie awarii i jej sprawne usunięcie. Dobrze wyposażony warsztat, umożliwia naszym pracownikom przeprowadzanie kompleksowych napraw oraz wykonywanie remontu kruszarek i innych maszyn specjalistycznych. Natomiast serwis mobilny, który umożliwia dojazd do klienta na terenie całego kraju, dobrze sprawdza się w ramach przeglądów serwisowych i drobnych, nagłych awarii, zapewniając naszym klientom wygodę. Sprawne usunięcie niewielkich awarii, którą oferuje nasz mobilny serwis gwarantuje, że maszyna szybko powróci do użytku, znacznie zmniejszając straty finansowe firmy.