Zakres działania

Grille na zamówienie

Grille na zamówienie to idealna propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią sobie najwyższą jakość i funkcjonalność urządzeń. Użycie wytrzymałych i odpornych na czynniki zewnętrzne komponentów do budowy grilla na zamówienie, sprawia, że nasze produkty są wyjątkowo trwałe i z powodzeniem służą naszym klientom przez wiele lat, nawet przy ich intensywnym użytkowaniu. Główną zaletą indywidualnego wykonania grilla jest jego idealne dopasowanie do możliwości i potrzeb użytkowników. Wiedząc, że grill będzie wykorzystywany do przygotowywania potraw na duże imprezy, najlepiej wybrać duży grill metalowy, który umożliwi jednoczesne przygotowywanie wielu produktów, takich jak: mięsa, ryby, czy warzywa. Przy niewielkiej ilości dostępnej powierzchni można wybrać mniejszy rozmiar grilla, który idealnie wpasuje się w wolną przestrzeń ogrodu. Dodatkowo wybranie grilla na zamówienie daje możliwość znacznej swobody co do wyboru jego wyglądu, a to sprawia, że można go z łatwością dopasować do charakteru domu i przydomowego ogródka. Chcąc przyspieszyć proces przygotowywania potraw, warto wybrać grill z pokrywą, który pozwoli na utrzymanie wysokiej temperatury.

 

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!​

AS-LAB SERWIS 
Andrzej Sotwin
32-765 Rzezawa, Łazy 32

Tel.: +48 500 515 610
Mail: aslab.bochnia@gmail.com

Zakres działania

Paleniska na zamówienie

Ciekawym rozwiązaniem są również paleniska na zamówienie, które pozwalają na rozpalenie ogniska w bezpieczny sposób, nie psując estetyki przestrzeni ogrodowej. To specjalna konstrukcja, która umożliwia rozpalenie na niej otwartego ognia. Paleniska na zamówienie mogą mieć różną wielkość, kształt i wygląd, co pozwala na ich dobre dopasowanie do otoczenia i potrzeb. Są idealnym źródłem światła oraz ciepła, umożliwiając długie siedzenie w ogrodzie, nawet w chłodne wieczory. Ponadto palenisko, tak jak każde ognisko nadaje spotkaniu niepowtarzalny klimat i atmosferę, ale bez konieczności brzydkiego wypalenia trawy. Dzięki dodatkowym akcesoriom palenisko może również służyć do przyrządzania potraw, takich samych jak z ogniska.

Masz pytania odnośnie naszej oferty?

Skontaktuj się z nami!

Zakres działania

Wędzarnie na zamówienie

Wędzarki ogrodowe z każdym rokiem zyskują na popularności, pozwalając na przygotowywanie zdrowych i pysznych produktów. Wędzarnie na zamówienie służą do konserwacji produktów, takich jak mięsa, ryby i sery za pomocą temperatury i dymu. Proces ten nadaje niepowtarzalny smak, a użycie naturalnych produktów, bez polepszaczy i konserwantów sprawia, że potrawy są nie tylko pyszne, ale również zdrowe. Wędzarnie na zamówienie to możliwość wyboru i wyglądu dopasowanego do potrzeb klienta.

Nasze indywidualne podejście do każdego zamówienia oraz dobry kontakt z klientem i używanie najlepszych materiałów jest gwarancją wysokiej jakości, która charakteryzuje grill na zamówienie. Tarnów, Brzesko i Bochnia to rejon naszego działania, ale zapraszamy również do kontaktu osoby z pobliskich okolic w celu omówienia wszystkich etapów zamówienia.