Warning: Creating default object from empty value in /home/platne/serwer87353/public_html/wp-content/plugins/canteen-essential/inc/framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Bramy i przęsła ogrodzeniowe - produkcja | Bochnia, Tarnów, Brzesko

Zakres działania

Bramy i furtki na zamówienie

Brama i furtka to niezbędny element każdego ogrodzenia. Dobrze dopasowane, z wysokiej jakości materiałów pozwalają na połączenie funkcjonalności oraz estetycznego wyglądu. Brama na zamówienie to możliwość indywidualnego doboru jej szerokości oraz wyglądu nawiązującego do ogrodzenia. Warto dobrze przemyśleć wybór bramy oraz furtki, gdyż jest to inwestycja na wiele lat. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie służą radą podpartą szeroką wiedzą na temat rodzajów i wykorzystania bram i furtek. Warto pamiętać również, że inne bramy powinny być wybierane na prywatne posesje, a inne znajdą zastosowanie w ogrodzeniach przy budynkach przemysłowych.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!​

AS-LAB SERWIS 
Andrzej Sotwin
32-765 Rzezawa, Łazy 32

Tel.: +48 500 515 610
Mail: aslab.bochnia@gmail.com

Zakres działania

Projektujemy i wykonujemy

Oferta

Rodzaje bram ogrodzeniowych

Wybór rodzaju bramy jest niezwykle ważny dla wygody późniejszego użytkowania. Na wybór bramy powinna mieć przede wszystkim wpływ dostępna przestrzeń oraz długość ogrodzenia. Bramy dzielą się ze względu na sposób otwierania na: przesuwne i bramy skrzydłowe. W przypadku wątpliwości, jaką bramę wybrać i jaka powinna być jej szerokość, zapraszamy do kontaktu, a nasi pracownicy chętnie udzielą niezbędnych informacji potrzebnych do prawidłowego wyboru bramy ogrodzeniowej. Brzesko, Bochnia, Tarnów może również liczyć na szybkie spotkanie, ze względu na bliskość do siedziby naszej firmy, która znajduje się w miejscowości Łazy.

Oferta

Furtki ogrodzeniowe

W swojej ofercie posiadamy również wysokiej jakości, trwałe furtki ogrodzeniowe, pozwalające na wygodne wchodzenie i opuszczanie posesji z zachowaniem odpowiedniego bezpieczeństwa przed intruzami.

Masz pytania odnośnie naszej oferty?

Skontaktuj się z nami!

Oferta

Produkcja przęseł ogrodzeniowych – Tarnów, Bochnia, Brzesko

Firma AS – LAB to również produkcja przęseł ogrodzeniowych. Bochnia, Brzesko i Tarnów mają do wyboru wysokiej jakości przęsła ogrodzeniowe, które odznaczają się wysoką trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Dzięki specjalnej warstwie ochronnej przęsła ogrodzeniowe są szczególnie chronione przed wilgocią, a co za tym idzie również korozją.