Kruszarki i młynki laboratoryjne

Nasza firma jest producentem wysokiej jakości młynów kulowych oraz kruszarek. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz wykorzystaniu dobrych gatunkowo materiałów nasze produkty odznaczają się wysoką trwałością i niską awaryjnością, co pozwala na ich efektywne wykorzystanie. Dodatkowo oferujemy serwis mobilny na terenie całego kraju, w przypadku drobnych usterek, wymagających szybkie naprawy. Istnieje również możliwość przeprowadzenia przeglądu okresowego w siedzibie klienta. W naszej siedzibie posiadamy warsztat wyposażony w nowoczesne narzędzia, w którym zespół wykwalifikowanych pracowników wykonuje remonty oraz poważne naprawy kruszarek i młynów kulowych.

 

Stały wzrost zapotrzebowania na surowce z grupy PGM wraz z malejącymi zasobami naturalnymi, sprawia, że recykling katalizatorów jest niezwykle ważny, dla zapewnienia dostępu do tych metali. Zwłaszcza że obecnie są one często wykorzystywane w pojazdach elektrycznych, które stale zyskują na popularności i są coraz powszechniej stosowane. Wszystkich, którzy działają w branży recyklingu katalizatorów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na maszyny oraz ich kompleksowy serwis.

Laboratoryjna kruszarka walcowa 

Model koncepcyjny LKW-240

Jest to kruszarka 2-stopniowa opracowana specjalnie pod potrzeby laboratoryjne w celu wstępnego rozdrabniania próbek węgla kamiennego.

Laboratoryjna kruszarka młotkowa

Laboratoryjny młynek wibracyjny MW-200

Laboratoryjny młyn kulowy

Mieszalnik Laboratoryjny